NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

To dobry moment na zakup mieszkania !!

2015-07-09 21:47:17
Responsive image

Jak wynika z najnowszego raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera, obecnie rynek nieruchomości wtórnych cechuje się dużą stabilnością. To dobry moment na zakup mieszkania pod kątem zbliżającego się roku akademickiego.

Co się dzieje na poznańskim rynku mieszkaniowym

2015-07-09 21:45:03
Responsive image

Od kilkunastu miesięcy trwa dobra sytuacja na rynku mieszkaniowym. Dotyczy nie tylko Poznania, ale i ościennych gmin. Deweloperzy jednym głosem mówią, że popyt na domy i mieszkania utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Co więc znajdziemy w Poznaniu i okolicy?

Jakie domy najchętniej buduje się w Polsce?

2015-07-09 21:43:27
Responsive image

Portal oferteo.pl po raz kolejny zbadał preferencje Polaków odnośnie prowadzonych inwestycji budowlanych. Dachówka czy blachodachówka? Dom z piwnicą czy bez? Jak kształtują się gusta Polaków w tym zakresie?

NEXT-IMMO Nowy portal ogłoszeń nieruchomości już niedługo w Polsce

2015-07-09 21:39:12
Responsive image

Serwis NEXT-IMMO powstał w 2010 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu sprzedaży i wynajmu nieruchomości online. NEXT-IMMO skupia się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Sprzedającymi i Kupującymi Nieruchomość.

6 sygnałów, że czas na zmianę pracy

2015-03-03 11:17:24
Responsive image

6 sygnałów, że czas na zmianę pracy Odczuwasz nieustanny stres z powodu pracy? Myśl o pracy przyprawia Cię o mdłości? Czujesz się zdemotywowany, wypalony, niedoceniony? Zanim dotrzesz do pracy stajesz się kłębkiem nerwów? A może denerwują Cię ludzie z którymi pracujesz? Być może to czas na zmiany w Twoim życiu zawodowym. Czas spojrzeć prawdzie w oczy i zastanowić się czy można tak dalej funkcjonować? Jeżeli podane sygnały zabrzmią dla Ciebie znajomo, oznacza to, że właśnie nadszedł ten czas, aby obrać inna ścieżkę zawodową.

Jak wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej?

2015-03-03 11:14:55
Responsive image

Rozmowa kwalifikacyjna to najważniejszy etap w całym procesie poszukiwania zatrudnienia. Standardowo, nie trwa ona dłużej niż 30minut i to właśnie w tym krótkim czasie osoba przeprowadzająca rozmowę ocenia kandydata i decyduje o jego dalszym losie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: